Best Group Marka Konumlandırma

Best Group 1999 yılından beri başta gayrimenkul ve yatırım danışmanlığıyla çıktığı yolculuğuna, inşaat, sağlık, turizm ve lüks yat sektörlerini de dahil ederek hızla ilerliyor.

?>

Yeraldığı bir çok büyük sektörde çevreye faydalı ve istihdamı arttıracak adımları misyon olarak belirleyen ve bir çok farklı sektörde lider olma hedefiyle ilerleyen Best Group, güçlü iş planları ve daima büyümeyi hedefleyen stratejileriyle globalde büyük adımlar atmaya hazırlanırken holdingin hem dijitalde hemde konvansiyonelde pazarlama ihtiyaçları Wagoon tarafından hazırlandı.

Ekibimiz çatı marka olan Best Group ile başlayıp, Best Realty, Best Yachting, Best Medicenter ve Best Consultancy alt markalarının kurum kimliklerini, markaların kurumsal websitelerini, gayrimenkul satışları için portföy girişini kolaylaştıran admin panelleri, markaların tanıtım filmlerini, konvansiyonel kampanya ve tanıtıcı tasarımları, sosyal medya platformlarındaki içeriklerini hazırladı.

 

#holding #company #realestate #construction #health #tourism #consulting #investment #keşfetteyiz #like #agency #design #discover

Müşteri

Best Group

Sektör

Holding

Kategori

Derin Kampanya Stratejisi

Tarih

11.01.2023

Paylaş. Tw. Ln. Fb.

Best Group Marka Konumlandırma