Tesu Mobil Uygulama Geliştirme

Yeni nesil dijital ilaç uygulaması TESU ile kontrol elinde!

TESU, spordan beslenmeye, egzersizden gelişim haritanıza kadar her şeyi raporlayarak görmenizi sağlayan; hayat standartlarınızı yükseltecek beslenme, egzersiz ve sağlıklı yaşam önerileri sunan bir mobil uygulamadır.

Yeni nesil dijital ilaç uygulaması TESU ile kontrol elinde!?>

TESU, kişilerin günlük ve uzun vadede sağlıklarına dikkat etmesini, önerilerle yaşam standartlarını yükseltmesini önemser. Kişilerin bireysel sağlık takiplerine destek olmayı hedefleyen bu uygulama dünyada bir ilk olarak uzman hekimler tarafından reçete edilebilmektedir. TESU, tüm kullanıcılarının, hekim reçetesiyle mevcut sağlığını korumasını, takip etmesini ve iyileştirmesini sağlar.

Wagon Agency yaratıcı ekibi, TESU’nun UI/UX projesini yürütmüştür. Kullanıcı deneyimi alanında uzman tasarım ekibiyle Wagoon, logo girişi ile başlayacak uygulama ekranını “Hoş Geldin” ekranı takip edecek şekilde bir kurgu oluşturmuştur. Giriş yapan ya da üyelik oluşturan kullanıcılar için ilerleyen ekranlarda gelişimlerini takip edebileceği gibi bilgilerini güncelleyebileceği ve kendine özel önerileri bulabileceği ekranlar tasarlamıştır. Uygulamanın dünyada bir ilk olarak uzman hekimler tarafından reçete edilebiliyor olması yaklaşımını da projeye entegre etmiştir.

Wagoon, TESU gibi inovatif ve kişilerin sağlığını önemseyen bu uygulama için marka kimliği de tasarlamıştır. Logo, esnekliği çağrıştıran formda dizayn edilmiştir. Markanın tescilli ve kayıtlı olduğunu ifade eden “Register” sembolü olan “R” aynı formda logo tasarımına entegre edilmiştir.

TESU’nun hakim rengi, sağlığı ve güveni temsil eden yeşil renk tonlarından seçilmiştir. Destekleyici renkler ise şeffaflık ve temizliği ifade eden beyaz ve prestiji ifade eden koyu bir mavi tonu olarak belirlenmiştir. 

TESU tasarımlarında kullanılacak görsel üstü metinler ve slogan içinse prestijli bir görünüme ve kesin çizgilere sahip Primary font ailesi kullanılacaktır.

 

#WagoonAgency #RengarenkYaklaşımlar #DigitalAdvertisingAgency

#TESU #MobileApp #UI #UX #uxdesign #reklamcılık #newyork

Müşteri

Tesu

Sektör

Sağlık, Spor, Beslenme

Kategori

UI & UX, Mobil Uygulama Geliştirme

Tarih

16.10.2022

Paylaş. Tw. Ln. Fb.

Tesu Mobil Uygulama Geliştirme