Best Medicenter Marka Kimliği Ve Konumlandırma

Bir Best Grup markası olan Best Medicenter; yeni teknolojileri ve modern hizmet imkanlarıyla insanları özel bir sağlık deneyimiyle buluşturmayı hedefliyor. Sağlık sektöründe yetenekli ve alanında uluslararası başarılara sahip uzmanları bir araya getirerek oluşturduğu ekibiyle; hastalarına konforlu ve sorunsuz bir süreç vaadediyor. Ayrıca geniş uzman kadrosu sayesinde her hastaya özel hazırlanmış tedavi süreçleri geliştirebiliyor. 

 

?>

Piyasaya ilk defa giriş yapacak olan markayı sıfırdan ele alan ekibimiz, marka konumlandırmasından, hedef kitle analizine, rakip araştırmasından müşteri deneyimine kadar olan tüm süreçleri yürütmeye devam ediyor. 

 

Best Medicenter, Best Group çatısı altında yelken açarken, ekibimiz markayı hem dijitalde hemde geleneksel platformlarda müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırladı. Markanın aynı zamanda rakiplerinden ayrışan hizmet anlayışını da anlaşılır bir iletişimle duyurmayı hedefleyen ekibimiz, sağlık turizmi alanında da eşsiz bir müşteri deneyimi sağlamayı merkezine koyan bir anlayışla dijital platformlardaki çözümlerini yeni teknolojilerle destekledi. 

 

#health #medicine #hospital #agency #advertising #design #company #tourism

Müşteri

Best Group

Sektör

Sağlık

Kategori

Derin Kampanya Stratejisi

Tarih

27.03.2023

Paylaş. Tw. Ln. Fb.

Best Medicenter Marka Kimliği Ve Konumlandırma