Hourly İkinci El Eşya Kiralama Uygulaması

İkinci el eşya dünyasında yepyeni bir deneyim: HOURLY

 

Hourly, kullanıcıların saatlik, günlük ve aylık periyotlarla giyimden aksesuara, elektronikten mobilyaya birçok alanda ürün kiralaması yapabileceği bir mobil uygulamadır.

Avrupa’dan ödüllü bir fikir olan Hourly uygulaması “Kiralama yapmak artık çok kolay!” mottosuyla öne çıkarken; alım gücümüzün düştüğü bu günlerde kullanıcıların birbirilerine ürün kiralayarak hayatlarını kolaylaştırmayı hedefleyen bir fikrin ürünüdür. Kiralama yapmanın en hızlı ve basit yolu olarak kullanıcılar tarafından tercih edilecek Hourly için modern ve kullanıcı dostu bir arayüz tasarımı geliştirdik.

?>

Yaratıcı ekibimiz, Hourly’nin fikir aşamasından piyasaya çıkış anına kadar müşteriyle koordine çalışırken, uygulamanın arayüz tasarımı sürecinde kullanıcıların hareketlerine dayalı verileri göz önüne alarak çalıştı. Kullanıcıların olabilecek en hızlı şekilde aradığı ürünleri bulmalarını sağlayacak ürün arama ekranı, harita üzerinde kiralanabilecek eşyaları gösteren ekranlar, kategori ekranları, ürün kiralamak isteyen kullanıcıların iletişim bilgilerini içeren ekranlar gibi bir çok fonksiyonel ekranlar tasarladık. Kullanımı basit, hızlı sonuç aldıran ve işlevselliği önplanda tutmaya odaklanıyoruz.

 

Çok yakında App Store ve Google Play’de göreceğimiz bu uygulamanın logosunda “Hourly” nin öne çıkan özelliği olan ürün arayan kullanıcıları merkeze alan bir “mercek” simgesi kullandık. Basitleştirdik ve tüm uygulama alanlarına uyarladık, tüm mecralarda yeni bir marka yaratmayı hedefledik.

 

#WagoonAgency #RengarenkYaklaşımlar #DigitalAdvertisingAgency

#Hourly #MobileApp #UI #UX

Müşteri

Hourly

Sektör

İkinci El Eşya Kiralama

Kategori

UI/UX

Tarih

17.11.2022

Paylaş. Tw. Ln. Fb.

Hourly İkinci El Eşya Kiralama Uygulaması